= Menu

Oferta eventowa

Warsztaty terenowe

Warsztaty dla firm realizujemy na terenie całego kraju i w każdych warunkach. Za każdym razem, przygotowujemy projekt pod konkretne potrzeby Klienta. W organizacji takich warsztatów najważniejsza jest atmosfera, ciekawy scenariusz oraz atrakcje: quady, samochody terenowe, zadania alpinistyczne, paintball, poduszkowce itp. Gwarantem udanej imprezy są pozytywne emocje, jakie zapewniają nasi trenerzy oraz scenariusz, który zaangażuje do działania cały zespół.

Gry miejskie

Gra miejska odbywa się na trasie prowadzącej przez znane i ciekawe miejsca wybranego miasta. Oprócz pokonania tej trasy – wykonania pełnego okrążenia i odwiedzenia zaznaczonych na mapie punktów – na uczestników czekają zadania, które należy wykonać. Gra jest świetnym przerywnikiem podczas stacjonarnych spotkań biznesowych, wyjazdów integracyjnych czy konferencji. Może być realizowana w formie integracyjnej, lub rozbudowanej o pracę nad wartościami, misją firmy itp.

Eko eventy

Troska o środowisko naturalne przynosi same korzyści, dlatego działania zgodne ze społeczną odpowiedzialnością tak chętnie wpisują się w strategie wielu firm.

Eko Eventy promują życie w zgodzie z otaczającą nas naturą i wspierają ekologiczną edukację pracowników. Opracowaliśmy wiele scenariuszy ekologicznych zabaw, współgrających z obcowaniem z przyrodą, bez naruszania jej naturalnej równowagi. Eko Eventy organizowane są w obiektach dbających o ochronę środowiska, które zapewniają zdrowe i naturalne jedzenie, oparte na naturalnych składnikach i lokalnych produktach.

Wieczorne eventy tematyczne

Takie wieczory wymagają odpowiedniej aranżacji sali, specjalnej sceny, profesjonalnego zespołu animacyjnego i świetnego scenariusza. Na jeden wieczór zwykła sala klubowa lub restauracyjna może zmienić się w tajne kasyno, mroczne lochy piekieł lub stołówkę rodem z filmów Barei. Pomysłów nam nie brakuje!

Pikniki, imprezy plenerowe

Organizując dla firm tego typu eventy, naszą uwagę skupiamy na szczegółach. Zapewniamy oryginalny scenariusz i ciekawe atrakcje. Organizacja imprez okolicznościowych oraz imprez plenerowych wymaga zapewnienia bezpieczeństwa, komfortu oraz dobrej reklamy całego przedsięwzięcia.

Gale, jubileusze, konferencje

Profesjonalna organizacja gali, bankietów czy organizacja jubileuszy jest doskonałym sposobem podniesienia rangi uroczystości i powiązania jej z istotnymi dla firmy wartościami.