= Menu

Oferta platformy e-learningowej

Platforma Twój Plan Rozwoju

Program Twój Plan Rozwoju - powstał by nauczyć się wspierać swój własny rozwój i tym samym zwiększać swoje zadowolenia z życia.

Dzięki korzystaniu z programu Twój Plan Rozwoju można dowiedzieć się jak w efektywny i mądry sposób zaplanować swój dalszy rozwój. Program pozwala spojrzeć w przyszłość, aby z większą jasnością i pewnością ustalić, co jest dla Uczestnika ważne i rozwojowe.

Dzięki udziałowi w programie zaangażowaniu oraz współpracy z nami, Uczestnik dowie się jak tworzyć swój indywidualny plan rozwoju, ale też skutecznie wcielać go w życie. Nauczy się planowania  rozwoju krótko i długo terminowego. Dowie się więcej o sobie. Pozna swoje talenty. Będzie potrafił wyznaczać cele rozwojowe. Wypełni swój indywidualny plan rozwoju. W programie znajdzie atrakcyjne i angażujące techniki. M.in. będzie poznawać lepiej siebie poprzez wypełnianie testów psychologicznych, bierze udział w ciekawych quizach, uczestniczy w webinarach, ogląda filmy rozwojowe, otrzymuje inspirujące pigułki wiedzy. Metody, z których korzysta Uczestnik są proste w użyciu, a jednocześnie oparte o najnowsze trendy i odkrycia w obszarze edukacji i rozwoju. Podczas trwania programu Uczestnik ma również możliwość skonsultować swój plan rozwoju z doświadczonym coachem. 

Platforma Zaplanuj Swoje Szczęście

Kurs „Zaplanuj Swoje Szczęście” jest praktycznym narzędziem, dzięki któremu Uczestnik zwiększy swoje zadowolenie z życia. Jak pokazują badania naukowe, aż 40% naszego poziomu szczęścia zależy od naszych działań. To bardzo dużo. Właśnie to 40% oferuje ten kurs – uczy praktycznych działań, dzięki którym staniesz się bardziej spełnionym człowiekiem. Jednocześnie kurs „oducza” oczekiwania spełnienia z zewnątrz – tylko 10% naszego ogólnego poczucia zadowolenia z życia zależy od czynników zewnętrznych. Klucz do sukcesu jest w rękach Uczestnika, a ten kurs to zamek, dzięki któremu otworzy drzwi – wrota do szczęścia. Jak wiadomo z badań naukowych, osoby szczęśliwe są o 37% bardziej efektywne od tych mniej zadowolonych z życia osób. Jest więc prawdopodobne, że kiedy człowiek jest szczęśliwy, fortunne okoliczności będą mu sprzyjać. Ten kurs nauczy, jak dać sobie prawo do spełnienia.

Kurs ma bardzo praktyczny i aktywny charakter. Składa się z testów, filmów, quizów i praktycznych, dopasowanych do osobowości i potrzeb Uczestnika. Zawiera wiele inspirujących wskazówek rozwojowych. Przez cały czas trwania kursu, 24/7, za pośrednictwem chatu, jest dostęp do doświadczonego konsultanta – psychologa, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże Uczestnikowi wcielić zdobytą widzę i umiejętności w życie.

Platforma Culture4future

Program Culture4future – powstał z myślą o wspieraniu organizacji w budowie kultury organizacyjnej w oparciu o misję i wizję firmy w dobie ciągłych zmian.

Dzięki korzystaniu z sesji programu Culture4future, Uczestnik dowie się, jak w efektywny sposób zidentyfikować wartości osobiste, jak wykorzystać je w procesie promowania różnorodności i kształtowania pożądanych zachowań. Program pozwala spojrzeć w przyszłość, określić zachowania, które doprowadzą do zbudowania kultury organizacji realizującej swoje cele biznesowe. 

Program bazuje na osobistych predyspozycjach Uczestnika i pozwala zidentyfikować oraz wykorzystać jego osobiste talenty.  Metody, z których Uczestnik korzysta są proste w użyciu, a jednocześnie oparte o najnowsze trendy i odkrycia w obszarze edukacji i rozwoju.  Cały program jest dopasowany do specyfiki organizacji. Przed każdym webinar-em skontaktujemy się z Uczestnikami, aby tematy poruszane w trakcie webinar-u adresowały realne potrzeby, wyzwania, oczekiwania i problemy. Uczestnicy mają możliwość osobistego rozwoju dzięki indywidualnym sesjom coachingowym.  Dzięki zaangażowaniu i współpracy z nami Uczestnicy dowiadują się jak stać się liderem zmian prowadzących do lepszego wykorzystania różnorodnego potencjału wszystkich pracowników. Uczy menadżerów jak efektywnie realizować cele managerskie i jak zwiększać efektywność swojego zespołu.

Metody pracy

  • Natychmiastowy feedback - po wykonaniu każdego zadania otrzymujecie feedback wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszych kroków.
  • Interakcja z trenerem - wszystkie kursy zaczynają się od indywidualnych rozmów z trenerem i jest on dostępny w trakcie całego kursu w razie wymaganej konsultacji lub potrzeby wsparcia w realizacji kursu.
  • Elementy współzawodnictwa - Uczestnicy kursów mają możliwość porównania osiąganych przez siebie wyników do wyników grupy, co zapewnia wysoki poziom zaangażowania.
  • Dzielenie się doświadczeniami - W ramach kursów dostępne jest forum, na którym można wymieniać się poglądami, dyskutować zagadnienia poruszane na kursie oraz konsultować wykonywane ćwiczenia i zadania.
  • Dostępne na Twoich ulubionych urządzeniach - wszystkie kursy są przygotowane w wersji na komputer, tablet i smartphone tak, aby w dowolnym miejscu i czasie można było realizować kolejne sesje.